سرمربي تيم ملي بسکتبال نوجوانان: از هيچ تيمي ترس نخواهيم داشت

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۱۶:۲۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

خبرگزاري آريا- نناد سرمربي تيم ملي بسکتبال نوجوانان گفت: هدفمان اين است ، کساني را انتخاب کنيم که در آينده به بسکتبال کمک کنند. 
به گزارش آريا، نناد ترونيک در گفت و گو با روابط عمومي فدراسيون بسکتبال در خصوص آمادگي تيم ملي نوجوانان کشورمان پيش از سفر به صربستان اظهار داشت: من از 6 ماه پيش که اين تيم را تحويل گرفتم از ابتدا شروع به ساختن تمام اجزا نمودم. من اين کار را کردم چون ابتداي آموزش خيلي مهم است و باعث مي شود که افراد عادت کنند تا بتوانند در سطح بين المللي ظاهر شوند. وي در رابطه با سطح فني بازيکنان گفت: مشخصا ما نمي توانيم بگوييم کدام بازيکن برتر است. البته همه آنها را مورد ارزيابي قرار داديم.
سرمربي تيم ملي بسکتبال نوجوانان تصريح کرد: مشکل اصلي ما اين است که نوجوانان تجربه شرکت در رقابت هاي آسيايي را نداشتند. من از فدراسيون بسکتبال تشکر مي کنم که در کشور صربستان كمپي در نظر گرفت.
ترونيک در ادامه بيان داشت: آمادگي بدني بازيکنانمان براي من مهم بود. به همين دليل بازيکناني که در رقابت هاي باشگاهي آسيب ديده بودند را مورد بررسي قرار داديم.
وي ادامه داد: بازيکنان مستعدي را به تيم اضافه کرديم که در آينده مي توانند سرنوشت خوبي را رقم بزنند. اميدوارم در بازي هاي آسيايي خوب ظاهر شويم.
نناد در رابطه با خواسته هاش از اعضاي تيم اظهار داشت:ما انتظار داريم هر روز بهتر شويم. من قطعا راضي نيستم و انتظارم اين است که بهتر از الان باشيم. من هميشه به بازيکنانم ياد آوري مي کنم که تيم هاي ديگر به لحاظ استعداد با ما فرق دارند. همينطور از لحاظ ابعاد و اندازه بدني ، تاکتيک و تکنيک متفاوت هستند. ما هدفمان اين است کساني را انتخاب کنيم که در آينده به اين رشته کمک کنند.
وي در پايان گفت: من و اعضاي کادر فني و بازيکنانمان با بهترين عملکرد در اين رقابتها شرکت مي کنيم و از هيچ تيمي ترس نخواهيم داشت و با تمام قدرت ظاهر مي شويم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت