سرمربی تیم ملی خداحافظی من را قبول ندارد

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ ۱۸:۶:۵۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

سرمربی تیم ملی خداحافظی من را قبول ندارد

کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: هادوی سرمربی تیم ملی می گوید تو خداحافظی نکرده ای؛ اما جور دیگری هم می‌توان به بسکتبال کمک کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ چند بازیکن مطرح بسکتبال بانوان امسال از دنیای حرفه‌ای خداحافظی کردند. گلاره کاکاونپور کاپیتان سابق تیم ملی هم یکی از این نفرات بود که درباره دوران بعد از بازیگری خود توضیح داد: در حال حاضر استاد دانشگاه تهران مرکز هستم و در آنجا بسکتبال تدریس می‌کنم. ضمن اینکه از پارسال موسسه فرهنگی ورزشی آریان را با مدیریت خودم راه اندازی کردم که مسابقات بسکتبال برگزار می‌کنیم، برای مثال جام GSK را در بخش سه نفره برگزار کردیم.

وی با اشاره به خداحافظی چند ماه قبل خود از بسکتبال افزود: جالب اینجاست که اخیرا هادوی سرمربی تیم ملی به من می‌گفت: تو خداحافظی نکرده ای، چون به نظرم باید از من خداحافظی می‌کردی. در آن مقطع زمانی با هیچکس هم مشورت نکردم و حتی خانواده ام خبر نداشتند.

وی که علاقه‌ای به کار مربیگری ندارد، گفت: کار‌های دیگری در حیطه بسکتبال انجام می‌دهم. دلیل اصلی خداحافظی هم شغلم بود، چون به عنوان مدیرعامل موسسه باید وقت بیشتری روی کارم می‌گذاشتم. مدت زیادی از تاسیس موسسه نمی‌گذشت و کار‌های زیادی داشتیم.

کاکاونپور درباره زود خداحافظی کردن دختران بسکتبالیست گفت: اینکه چند دختر بسکتبالیست زود از بازی خداحافظی کردند، بیشتر دلایل روانی دارد، وگرنه شخصا زمان خداحافظی، کاپیتان تیم ملی بودم و مشکلی از نظر توانایی فنی و جسمی نداشتم. با این وجود احساس کردم که جور دیگری هم می‌توان به بسکتبال کمک کرد. اصلا بحث بی انگیزگی نسبت به بسکتبال نبود. حالا هم که خداحافظی کرده ام، برای تماشای هر مسابقه‌ای در تهران می‌آیم، چون عاشق بسکتبال هستم.

ملی پوش سابق بسکتبال درباره خداحافظی همزمان با آرتونیان یکی دیگر از نفرات اول تیم ملی ادامه داد: خیلی از خانم‌ها طرز فکر متفاوتی دارند و حتی تا ۳۵ سالگی بازی می‌کنند. من هم اصلا از خداحافظی آیرین آرتونیان بعد از مسابقات سه نفره داخل سالن خبر نداشتم.

کاکاونپور که از ۹ سالگی به مدت ۲۴ سال بسکتبال بازی کرده بود، درباره باز شدن راه بانوان بسکتبالیست برای میادین بین المللی تاکید کرد:خیلی خوشحالم که تلاش‌های ما فایده داشت و چند سال حضور ما در بسکتبال بانوان و تشکیل اردو‌ها بی ثمر نبود، حالا دختران می‌توانند در میادین بین المللی هم حضور پیدا کنند. برای بازیکنان هم دوره خود و همینطور جوانتر‌ها خوشحالم.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت