ملی پوش بسکتبال بانوان به کوشا پیوست

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۹:۷:۱۶ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

ملی پوش بسکتبال بانوان به کوشا پیوست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: تیم کوشاسپهر به من پیشنهاد داده است. به این ترتیب همراه این تیم از ۲۱ فروردین ۹۷ در مسابقات غرب آسیا شرکت می‌کنم.

وی که با تیم شرکت ملی گاز در سوپرلیگ بانوان سوم شد، درباره شرایط امسال توضیح داد: تیم خیلی دیر بسته شد، بازیکنان کم تجربه بودند و شاید سال‌های قبل خیلی فرصت بازی پیدا نمی‌کردند. با این وجود به خوبی تیم را جمع کردیم و به جمع چهار تیم نهایی رسیدیم.

وی افزود: مسابقه آخر فصل مقابل ساسان کرمان خیلی نزدیک بود؛ اما ما از تجربه‌های خود خوب استفاده کردیم. در دقیقه آخر هم خودم پنج خطایی شدم و فکر می‌کردم کار تمام شده است.

همسرم عضو تیم بسکتبال گرگان است

امیدیان درباره بسکتبالی بودن خانواده خود گفت: همسرم مسعود سلیمانی بازیکن تیم شهرداری گرگان است که بهترین دوست و مشوق من در بسکتبال به شمار می‌رود. از وقتی که ازدواج کرده ایم، انگیزه هایم در بسکتبال چند برابر شده است.

وی با تاکید بر اینکه همراه با همسرش در زندگی حرفه‌ای هم به یکدیگر کمک می‌کنند، افزود: اتفاقا از همدیگر ایراد هم زیاد می‌گیریم، البته او که بازی ام را نمی‌بیند؛ اما آمار مسابقات را چک می‌کند. من هم بازی‌های تیم همسرم را می‌بینم و درباره اش نظر می‌دهم.

۷۰ درصد تیم شرکت نفتی بودند

بازیکن کرمانشاهی تیم گاز تهران که بعد از چهار سال بازی در شهر خود از چهار سال قبل در تیم گاز بازی می‌کند، درباره سیاست‌های باشگاه خود گفت: شرکت گاز خیلی موافق بازیکنان خارجی نیست و حتی تاکید زیادی روی استفاده از بازیکنان خانواده شرکت نفت دارد. پدر من هم شرکت نفتی بود و حدود ۷۰ درصد تیم همین شرایط را دارند.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت