وضعیت لیگ بسکتبال بانوان از زبان ستاره امسال

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۸:۴۵:۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

وضعیت لیگ بسکتبال بانوان از زبان ستاره امسال

عبدالوند که در لیگ امسال آمار بسیار خوبی از خود به جای گذاشته بود معتقد است پتانسیل بانوان برای برگزاری یک لیگ بسیار بالاتر است

شادی عبدالوند ملی پوش این تیم با بیان این مطلب در ادامه می گوید: تیم ما بازی ها را خیلی خوب شروع کرد و با امتیازات مناسبی به جمع چهار تیم پایانی راه پیدا کردیم اما در این مرحله بدشانسی گریبان مان را گرفت. در طول سابقه بازی هایم این اولین بار بود که  بدشانسی را تجربه کردم. در بازی آخر کادر به ما نگفتند باید بازی را فقط ببریم و گفتند باید با چهار امتیاز برنده شویم که همین نکته فشار روانی زیادی برای بازیکنان داست با این حال تا آخر جنگیدیم.

عبدالوند ستاره تیم ساسان کرمان که بازی های این فصل را در مجموع با آمار خیره کننده ای به پایان رساند ادامه می دهد: تیم ساسان کرمان 8 بازیکن بومی داشت از لیگ دسته یک آمده بودند و برای لیگ برتر بی تجربه بودند. دو بازیکن 17 ساله هم داشتیم که یکی کامل بازی می کرد و با این شرایط به نظرم مکان چهارم برای تیم کرمانی خوب باشد . تیم جوانی بودیم که بدشانسی نمی آوردیم، دوم می شدیم.

بازیکن تیم کرمانی با اشاره به تیم های نفت آبادان ، گاز و بهمن تهران می گوید: تیم بهمن در دور آخر بازیکن خارجی گرفت و بقیه نفراتش هم باتجربه بودند. همین طور گاز هم نفرات باتجربه تر از ما در اختیار داشت. تیم نفت آبادان با همه فرق می کرد و با برنامه ریزی جلو آمده بود و نشان داد وقت صرف تیم شده است و قهرمانی صددرصد حق نفت آبادان بود.

عبدالوند با انتقاد از داوری در بازی آخر می گوید: با وجود آنکه قهرمانی نفت یک روز پیش تر مشخص شده بود و بازی ما و تیم گاز حساس تر بود اما دو داور کم تجربه بازی مان را قضاوت کردند در حالی که سه داور خوب در سالن حضور داشتند. بازیکنان هر دو تیم از داوری راضی نبودند از جمله خود من که خطاهای بازیکن حریف را به درستی تشخیص نمی دادند. تیم ها سرمایه گذاری می کنند بنابراین باید به همه ابعاد مسابقه به ویژه داوری توجه کرد تا تیمی از این لحاظ متضرر نشود.

وضعیت لیگ بسکتبال بانوان از زبان ستاره امسال

 
 
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت