حدادی: کی‌روش از من نخواست در خط حمله تیم ملی بازی کنم!

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ ۱۸:۳۲:۳۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

حدادی: کی‌روش از من نخواست در خط حمله تیم ملی بازی کنم!

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حامد حدادی در حاشیه مراسم درختکاری باشگاه سایپا اظهار کرد: از باشگاه سایپا ممنونم که من را به این مراسم دعوت کرد. کار خیلی خوبی صورت گرفت و من هم تصمیم گرفتم در این کار سهیم باشم. باشگاه سایپا بسیار ورزش‌دوست است و به این گونه موارد اهمیت می‌دهد. امیدوارم سایپا به عنوان یک مجموعه موفق در سایر رشته‌ها هم تیم‌داری کند.

این عضو تیم ملی بسکتبال درباره برگزاری تیم ملی در ایران گفت: پس از سال‌ها مسابقه‌های انتخابی جام جهانی به صورت رفت و برگشت شد و ما توانستیم از حضور هواداران استفاده کنیم. چند هفته قبل هم بانوان در ورزشگاه حضور داشتند و این اتفاق بعد از چندین و چند سال که از بسکتبال شروع شده بود ادامه پیدا کرد. بانوان ایرانی توانستند بازی ما را ببینند.

او درباره خوش و بش با کارلوس کی‌روش در این مراسم گفت: برای کی‌روش و تیم ملی آرزوی موفقیت کردم.

او در واکنش به این که کی‌روش گفته قدش خیلی کوتاه‌تر از حامد حدادی است گفت: کی‌روش باید خیلی بپرد که هم‌قد من شود. به دایی هم این موضوع را گفتم. علی دایی اسطوره ورزش ماست و همه احترام بسیار خاصی برای او قائل هستند. برای آقای دایی در هر جا که هستند آرزوی موفقیت دارم.

حدادی درباره هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی فوتبال گفت: گروه بسیار سختی داریم. ما در سال ۲۰۱۴ برابر آرژانتین که به فینال جام جهانی رفت خیلی خوب بازی کردیم و این تیم را اذیت کردیم. در طول بازی هم چند موقعیت داشتیم و پنالتی ما را نگرفتند. برای من یک بازی خاطره‌انگیز بود. در این دوره بازیکنان جوان و بسیار خوبی داریم و امیدوارم موفق شویم.

او در پایان به شوخی و در واکنش به اینکه کی‌روش از او نخواسته برای افزایش قدرت سرزنی در تیم ملی ایران بازی کند گفت: فکر می‌کنم سن من برای این موضوع زیاد است اما کی‌روش هم از من نخواست که در خط حمله تیم ملی بازی کنم.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت