داوران از بازیکنان عقب می‌افتند

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۹:۳۶:۱۲ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

داوران از بازیکنان عقب می‌افتند

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شرکت ملی گاز گفت: داوران ما از نظر آمادگی جسمانی با بازیکنان فاصله دارند و در مسابقات عقب می‌افتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ فرانک طیاری سرمربی تیم بسکتبال شرکت ملی گاز بعد از سومی در سوپرلیگ در جمع خبرنگاران درباره شکایت سرمربی حریف از داوری مسابقه گفت: به نظرم داوری برای ما ضعیفتر عمل کرد. امسال تغییراتی در مدیریت فدراسیون ایجاد شد و فریده شجاعی به جای کرم زاده آمد، ضمن تشکر از زحمات کرم زاده، امیدواریم شجاعی هم تحولات عظیم تری در این بخش ایجاد کند. از جمله اینکه داوران لیگ باید قویتر شوند.

وی با اشاره به بازی با ساسان افزود: اگر برای تیم حریف دو یا سه سوت اشتباه زدند، برای ما ۱۵ مورد بود. داوران ما از نظر جسمانی باید قویتر شوند تا همپای بازیکنان بدوند. هر چند ما از نظر فنی بهترین داوران را داریم که توانایی سوت زدن در خارج از کشور را هم دارند؛ اما تمرینات بازیکنان بسکتبال حرفه ای‌تر و قویتر است و به همین دلیل داوران در مسابقات از بازیکنان عقب می‌افتند.

طیاری با تاکید براینکه از جمع چهار تیم نهایی فقط شرکت ملی گاز بازیکن خارجی نداشت، گفت: بازیکن خارجی باعث رشد می‌شود؛ اما خوشحالم که جایگاه سومی را بدون خارجی به دست آوردیم. امیدوارم اگر سال‌های دیگر باشگاه گاز علاقه‌ای به تیمداری داشت، در مراحل نهایی بازیکن خارجی به تیم اضافه کنند تا رقابت برابر باشد. امسال به خصوص بازیکن خارجی گروه بهمن خیلی خوب بود و حتی از تیم نفت قهرمان مسابقات هم خارجی بهتری داشتند.

وی درباره اینکه سیاست‌های باشگاه گاز با وجود یکی بودن این مجموعه با نفت چطور درباره بازیکن خارجی فرق می‌کرد، افزود: این را باید از مسئولان باشگاه بپرسیم، همین که امسال به حمایت مالی از تیم بانوان ادامه دادند، خیلی خوشحالیم. باشگاه امسال با مشکلات زیادی مواجه بود.Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت