طائرپور: شناختی روی بازیکن خارجی نفت نداشتیم

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۹:۳۳:۵۰ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

طائرپور: شناختی روی بازیکن خارجی نفت نداشتیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن گفت:‌ باشگاه از ما قهرمانی می‌خواست، حالا نمی‌دانم سال آینده از ما حمایت می‌کند یا خیر.

به گزارش وانانیوز، 

پریناز طائرپور سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن پس از کسب عنوان نایب قهرمانی اظهار داشت: اول، دوم و سوم هیچ فرقی ندارد. همه زحمت کشیده‌اند حتی تیم چهارم. یک زمانی ممکن است درصد شوت بازیکنان حریف بالا باشد و آنها برنده شوند. حریف ما امروز (نفت آبادان) یک بازیکن خارجی آورده بود که قبلاً او را ندیده بودیم و شناختی از این بازیکن نداشتیم. ما تلاش‌مان را کردیم اما باختیم.

سرمربی گروه بهمن در پاسخ به این سؤال که شما امسال لیگ را چطور دیدی، عنوان کرد: لیگ خوب بود و همه چیز با نظم برگزار شد. اگرچه تغییراتی در فدراسیون داشتیم، اما بازهم لیگ به‌خوبی برگزار شد.

طائرپور همچنین درباره داوری‌های لیگ امسال خاطرنشان کرد: داوری خوب بود اما بالاخره داور هم اشتباه می‌کند، همان‌طور که بازیکن اشتباه می‌کند، اما داوری روز گذشته ما خیلی خوب بود و هیچ سروصدایی نداشت.

وی درباره برنامه‌های سال آینده تیمش یادآور شد: برنامه ما این است یک بازیکن خارجی کمکی جذب کنیم، البته باید ببینیم گروه بهمن می‌خواهد با ما کار کند یا خیر، چون آنها عنوان قهرمانی از ما می‌خواستند و ما نایب قهرمان شدیم.

سرمربی گروه بهمن در پایان در مورد نحوه برگزاری لیگ بانوان گفت: به نظرم اگر مثل مسابقات مردان باشد بهتر است، البته مسابقات بانوان هر سال به این‌صورت برگزار شده است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت