مرتضی‌زاده: حضور بازیکن خارجی باعث رشد بسکتبال ایران می‌شود

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۹:۳۳:۵ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

مرتضی‌زاده: حضور بازیکن خارجی باعث رشد بسکتبال ایران می‌شود

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: امسال برنامه‌ریزی دقیقی داشتیم و با تمرکز روی بحث فنی، بدنسازی و ذهن بازیکنان قهرمان شدیم.

به گزارش وانانیوز، 

زهرا مرتضی‌زاده سرمربی تیم بسکتبال بانوان از پالایش نفت آبادان بعد از کسب عنوان قهرمانی در سوپرلیگ بانوان اظهار داشت:‌ بعد از عنوان نایب قهرمانی سال گذشته، امسال بر تمرکز روی بحث فنی، بدنسازی و ذهن بازیکنان سعی کردیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم.  ما تنها تیمی هستیم که در چهار بازی آخر بدون باخت بوده و توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. 

وی درباره داوری‌های در لیگ امسال گفت: داوری‌ها خوب بود و ما مشکلی نداشتیم. 

سرمربی نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که تأثیر بازیکن خارجی‌تان را در قهرمانی لیگ چقدر می‌بینید، عنوان کرد: این بازیکن صربستانی خواسته ما را برای قهرمانی برآورده کرد، البته سال گذشته هم از و بهره گرفته بودیم، امسال در چهار بازی آخر از او استفاده کردیم که با هماهنگی خوب، قهرمان شدیم.

مرتضی‌زاده در پایان گفت: حضور این بازیکن خارجی در لیگ سال آینده بستگی به سیاست شورای باشگاه دارد که بخواهد از وی استفاده کند یا خیر، البته من خواهان استفاده از بازیکن خارجی هستم و معتقدم باعث رشد بسکتبال ایران و سطح فنی بازیکنان داخلی می‌شود.


Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت