خوشحالم به بسکتبال کرمان خدمت کردم

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۸:۳۸:۵۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

خوشحالم به بسکتبال کرمان خدمت کردم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان ساسان کرمان گفت: خوشحالم با کار پایه‌ای به بسکتبال کرمان خدمت کردم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ پوران عباسی که پارسال هدایت تیم کوشاسپهر سبلان را برعهده داشت و در نهایت به قهرمانی سوپرلیگ رسید؛ امسال با کناره گیری حامی مالی خود به کرمان رفت و همراه با تیم ساسان کرمان به جمع چهار تیم نهایی رسید. تیم ساسان در روز پایانی با اختلاف یک امتیاز از شرکت ملی گاز شکست خورد تا از رسیدن به سکو باز بماند.

عباسی در این باره به خبرنگار ما گفت: خوشحالم از اینکه حداقل به بخشی از وطن خود در شهر کرمان خدمت کردم. کرمانی‌ها ظرفیت زیاد و بازیکنان باهوشی دارند و امیدوارم به سرمایه گذاری در بسکتبال ادامه دهند.

وی افزود: کار من فقط در سوپرلیگ نبود، روی بسکتبال پایه کرمان هم کار کردم که امیدوارم باعث پیشرفت این شهر شود. از زحمات سیاوشی، ایرانمنش و رشیدی مسئولان باشگاه هم تشکر می‌کنم که امسال حمایت خوبی کردند.

عباسی درباره بازگشت کوشاسپهر بعد از یک فصل دوری گفت: این تیم پارسال قهرمان شده و سهمیه مسابقات غرب آسیا را به دست آورده بود. فدراسیون هم به همین دلیل از این تیم خواست که برای رقابت‌های غرب آسیا برگردد. ما با همان ترکیب پارسال به علاوه چند بازیکن کمکی به این مسابقات می‌رویم.

سرمربی تیم ساسان کرمان تاکید کرد: امیدوارم فدراسیون جدید کاری کند که اسپانسر‌ها به حضور در بسکتبال علاقمند شوند. مربیان هر شهر را در همان شهر حمایت کنند، نه اینکه این مربیان مجبور به کوچ شوند و فشار مضاعفی به آن‌ها وارد شود.
Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت