در شرایط خیلی سخت قهرمان شدیم/ حاتمی بهترین مربی بسکتبال ایران است

زمان درج: ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ ۱۰:۲۰:۱۳ | اضافه به علاقه مندی ها | چاپ

در شرایط خیلی سخت قهرمان شدیم/ حاتمی بهترین مربی بسکتبال ایران است

خبرگزاری میزان- بسکتبالیست تیم شهرداری تبریز گفت: کمبود‌هایی نسبت به تیم‌های مهرام و پتروشیمی داشتیم، اما آن‌ها را با همدلی پر کردیم.

سجاد پذیرفته در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: شرایط بسیاری سختی داشتیم، اما مهران حاتمی توانست شرایط خوبی را فراهم کند و بتوانیم قهرمان شویم.

وی ادامه داد: در مرحله نیمه نهایی بازی خیلی سختی مقابل تیم آبادانی داشتیم، اما توانستیم در بازی پنجم به فینال لیگ برتر صعود کنیم، مقابل مهرام هم بازی فشرده‌ای داشتیم، اما اندیشه کادرفنی و مهران حاتمی به حریف چربید و توانستیم اولین قهرمانی در لیگ را کسب کنیم.

بسکتبالیست تیم شهرداری تصریح کرد: ترکیب بازیکنان ایرانی و خارجی در کنار هم باعث شد تا بتوانیم قدرت زیادی داشته باشیم، مهرام و پتروشیمی به لحاظ بودجه‌ای از ما هم قدرتمند بودند، اما توانستیم کمبودهایمان را با همدلی جبران کنیم.

پذیرفته در پایان صحبت‌هایش در ارتباط با مهران حاتمی خاطرنشان کرد: حاتمی مربی با دانشی است، زمانی که هیچ کس حاضر نشد هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد حاتمی این مسئولیت بزرگ را قبول کرد و با بازیکنان کم‌آشنا تیم دوم آسیا شد و نشان داد که بهترین مربی بسکتبال ایران است.

Share
عنوان
محتوا

نظرات کاربران (0)ما را از نظرات خود آگاه سازید:


 نام

 ایمیل

 وب سایت